czwartek, 16 sierpnia 2012

Little Black DressElegancki, uniwersalny zapach niczym mala czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, wieksze wyjscie oraz także wtedy, gdy chcemy sie poczuć wyjatkowo.
Little black dress jest to jeden z najpopularniejszych perfum z AVON . W AVON w UK są one dostępne w formie balsamu , jak i antyperspirantu i dezodorantu . W polskim AVON niestety nie ma tego zapachu w formie balsamu  , można je zakupić tylko  w formie perfum , dezodorantu i antyperspirantu  . Natomiast wiem że na allegro czy innych stronach można zamówić taki balsam .Perfumy Little Black Dress mają bardzo elegancki zapach polecam go dla dojrzałych dziewczyn, kobiet , które bardzo lubią mocne zapachy bardzo eleganckie , na wieczór . Są to trwałe perfumy których zapach na pewno każdy zna .    Perfumy są dostępne w 30 ml ( 25.90 zł)  jak i 50 ml ( ok. 49.90zł ) .


Są też teraz perfumy takie jak Little white dress , Little red dress. Natomiast nic na ten temat nie mogę powiedzieć gdy jeszcze ich nie próbowałam . Jeśli któraś z was miała takie perfumy piszczcie w komentarzach co o nich sądzicie 


Balsam Little Black Dress
Na cieplejsze dni lub dla dziewczyn , które nie lubią tak mocnego zapachu perfum a jednak kusi ich rodzaj zapachu little black dress polecam balsam .
Balsam little black dress ma 150 ml i spokojnie wystarcza na długi okres czasu , kosztuje on około 10 – 15 zł . Jak już mówiłam nie ma go  w polskim AVON ale można zamówić na allegro , lub jeśli macie kogoś z rodziny czy znajomych w UK, którzy mają dostęp do AVON na pewno mogą wam taki balsam zamówić . Ja ponieważ mam do niego dostęp zawsze wożę po parę sztuk do polski gdyż moje koleżanki czy rodzina uwielbiają ten balsam . Balsam ten szybko się wchłania i co najważniejsze pozostawia piękny wyczuwalny zapach Little Black Dress na naszej skórze . Nie jest tak duszący jak perfumy i na lato na pewno lepszym rozwiązaniem jest balsam niż perfumy, które mogą spowodować place na naszej szyi i dekoldzie z powodu słońca .Nuty zapachowe: ( Little Black Dress )
nuta glowy: afrykanski imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: rozowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat ksiezycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japonska sliwka, pizmo.


Źródło : iva-uroda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz