sobota, 28 grudnia 2013

Glossybox Grudzień 2013 UK

Cześć kochane, już pewnie wiecie po takich czasie co było w grudniowym Glossybox zarówno w tym Polskim jak i w UK. Natomiast dziś pokaże wam zawartość mojego pudełka, późno z prostego powodu ja Glossybox dostałam pod choinkę. Trzymałam się aby wcześniej go nie otworzyć i udało mi się.

A więc już przechodzę do zawartości aby nie przedłużać jak w poście ' Boxing Day'

Pudełko oczywiście nie było w zwykłym wzorze lecz było czerwone z choinką zarówno tutaj jak i w Polsce.


W pudełku zastałam 3 pełnowymiarowe produkty oraz 3 próbki.

1. Maybelline New York Volume Express Colossal Smokey Eyes Mascara
10.7 ml
Cena około £8   ( w Polsce często jest na promocji za 16 zł )

2. Seche Seche Nail Lacquer   Lakier do paznokci
14 ml
Cena około £10

3. Wilkinson Sword Intuition Naturals Razor Maszynka
Cena około £7

4. Beautiful Movements Cosmetics Nude Lip Gloss
8 ml Pełny produkt ( w glossybox 4ml )
Cena £12

5. Yin Yang Skincare Rich Skin Food
50 ml Pełny produkt ( w glossybox 2 próbki 2 ml )
Cena około £20Ogólnie jestem zadowolona maszynka bardzo fajna chodź nigdy nie słyszałam o tej firmie lecz chętnie wypróbuje lepszej jakościowo maszynki.
Lakier również fajny chodź zawiodłam się na początku kolorem bo jest to jedyny kolor którego lakieru nie znoszę lecz bardzo ładnie kryje nie trzeba go dużo aby zakrył ładnie powierzchnie paznokcia więc na pewno będę go używać.
Dodatkowo błyszczykiem też na pierwszy rzut nie byłam zachwycona ale po nałożeniu od razu zmieniłam zdanie, kolor nude więc bardzo mi się podobał lecz nie używam błyszczyków ze względu na to że przykleja się do nich wszystko co w pobliżu jest. Ten natomiast nie klei się i bardzo chętnie już go używam.
Co do próbek, próbek nigdy za wiele szczególnie kremów na jakikolwiek krótki wyjazd czy jakąś lepszą imprezę jak sylwester na pewno lepiej użyć lepszej jakości produkty które dadzą nam doskonały wygląd takimi właśnie są próbki.
Oraz ostatnia rzecz z której byłam najbardziej zadowolona to mascara, jest to jedyna mascara którą ja używam i która według mnie jest najlepszą ( za tą cenę ) mascarą na rynku. Kiedy tylko przeczytałam że w każdym Glossybox ma być produkt z Maybelline miałam nadzieję że właśnie dostanę mascarę. Innymi produktami z Maybellline były cienie z których też byłabym zadowolona, oraz mascara do brwi co na pewno nie było by dla mnie trafnym produktem.

Podsumowując ogólna ocena którą bym nagrodziła Glossybox w tym miesiącu jest hm... 7/10. Ponieważ myśląc o grudniu, okresie wyjątkowym i świątecznym spodziewałabym się czegoś wystrzałowego.

A wam podobał się wasz Glossybox? Polski jak i UK?
Oczekiwałyście czegoś więcej czy może w tym miesiącu Glossybox spełnił wasze oczekiwania?


Zachęcam do subskrypcji i komentowania 


Również zapraszam  na;Źródło: Iva uroda

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Wydaje mi się że właśnie tak ;) Fajne jest tez w polskim glossybox to że macie dużo rabatów dodanych.

      Usuń